FOUNDING FATHER'S
Ramon Acosta -"Chino"
Rich Brodala -"Goose"
Joseph Congedo -"Meatball"
Rafael Cruz
-"A.K.A."
Chris Delgado -"Bizcocho"
Craig Dillman -"Arrojas"
Alex Gonzalez -"Goro"
Teru King -"VanGough"
Seth
Meyerson-"D.C. dazed & confused" transferred from Alpha Chapter
Ildephanzo Ramirez-"Ghost"
Gil Rivera -"Dr. Doolittle"
Suhei Verras -
BETA CLASS fall 1995
Frank Albore -"Scarface"
Will Edmonds -"Hydrox"
Mike Lanna
-"Pole"
Ben Prezyna -"Turtle"
Jeremy Williams -"Shirly
GAMMA CLASS spring 1996
Darius Allen-"Hightower"
Darrik Beber-"Tackleberry"
Gabe Morales-"Sweetchuck"
Tracey Rhodes-House"
James Stephens-"Bubba"
Louis
Torres-"Malhoney"
DELTA CLASS fall 1996
Sean Cato-"Mongo"
Ed Michael-"Mumbles"
EPSILON CLASS spring
1997
Pedro Macea "The Hulk"
Rafael Torres "Epster"
Karl Browne "Toothie"
**Caesar Guzman
ZETA
CLASS fall 1997
Freddy Baez " "
Pedro Pena "Mello"
ETA CLASS spring 1998
Miguel Lapaix "Pachangs"
Justin Linney "Parappa tha rappa"
THETA CLASS spring 1999
Steve Roberts-" "
Jason Smith-" "
IOTA
CLASS fall 1999
Felix Ali-"Johnny Bravo"
Moses Gutierrez-"Ricky Martin"
Charles Monolakas "Mr. Barber"
Rich
Ramos-"Pudgy"
KAPPA CLASS Spring 2000
Paul Aramini "Weasel"
Conway Bishop "Shaggy"
Shauntwain Chico
Irby "Giggles"
Fouceny Magassa "Mumbles"
LAMBDA CLASS Spring 2001
Mark Badger "Crazy Legs"
Roderick
Beau "The Joker"
Maurice Clark "Sonic"
Adrian Delangel "Exorcist"
Dave Morrow "Man of Steel"
Tahir Wright
"Sanka"
MU CLASS Fall 2001
Brian Query "Mr. Popo"
Valentine Jackson "The Flash"
Jason Corelli "Muscles"
transferred from alpha chapter
Michael Meyerson "KingPin" transferred from alpha chapter
NU CLASS Spring 2003
Sal Salipo -
XI CLASS Fall 2004
Chris Uhl - "Diehard"
P.J. - "Data"
Refounded by Brother Maurice Jones "Encore" from the Epsilon Chapter
Fall 2007
Omicron Assault(3)
Cornbread
Rodriguez "6-Teen"
Kasey Carpenter "E-Bonix"
Rance Pacquette "Raja"
Spring 2008
Pi Soujers(5)
Juan
Rodriguez "G.I. Joe"
Jose Louis "Dominicano"
Quasim Johnson "Hellface"
Luis
Arvelo aka Manny "Picasso"
Kamil Alexander "Kryptonite"
Fall 2008
Rho Line Warriors(3)
Olawale
Lawal "Ironman"
Joel Pleasant "Flex"
Kevorn Willet "Drag-On"
Spring 2009
Sigma Shottaz(3)
Sha
"Carnage"
Andre Lynch "H2O"
Andy Reynolds "Beast"
Fall 2009
Tau Line Whammaz (9)
Corri
Miller "Showoff"
Shadeo Fagan "Trendsetta"
Nick Stephens "Tenacious"
Curlon
Edwards "Oops"
Kelvin Ferrer "Persistent"
Stephon Bartholomew "Caution"
Terel
Smith "Get-Right"
Jeffrey Cherry "Legacy"
Antoine Noble "Heart-Lez"
Spring 2010
Upsilon Dons (5)
Kendell
Mitchell "Laidback"
Al Turpin "Chance"
Anthony Carasquillo "Cerebral"
Travis
Abankwah "Tranquility"
Esau Champaigne "Violator"
Fall 2010
Phi Line Legendz (7)
Jerrod
Livingston "Sure-Shot"
Kemet Crawford "Nindo"
Luis Samuel "Nightmare"
Rohan
Stanford "Impossible"
Luis Pelegrin "Loko-Suave"
Kyon Johnson "Yoda"
Fall 2011
Psi Line Stunnerz (2)
Dylan
Vazquez "Relevance"
Marcus Tyler "Relentless"
Spring 2012
Omega Monster (1)
Shawn Vital "Barricade"